SPONZORUJEME TRIATLONOVÉ A PLAVECKÉ ZÁVODY :
Na našem stánku představíme kompletní sortiment Aqua Sphere a MP (Michael Phelps) včetně testovacích produktů.

13-14.7.2019 Hamrman triatlon Hamr na Jezeře

27-28.7.2019 Mezinárodní plavecké závody v dálkovém plavání Lipno

9-10.11.2019 Mistroství ČR v plavání MASTERS Česká Lípa

 

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k tomu, že je pro nás stále obtížnější spravovat více webů najednou ( včetně E-shopu ), ceny a nabídka produktů na tomto prezentačním webu již nejsou aktuální. Vše aktuální naleznete :

Aktuální sortiment AQUASPHERE 2020 naleznete na www.delphinsub.cz/shop

Katalog AQUASPHERE 2020 ke stažení :  www.delphinsub.cz/katalogy

 


 
 


Aqua Sphere je přední světový výrobce vybavení a pomůcek pro plavání, plavecké tréninky, kondiční plavání, vodní cvičení, plavce a triatlonisty. Firma přišla jako první s inovací v plaveckém světě , s brýlemi ​​Seal určenými pro plavání, s dětskými brýlemi SEAL KID, nebo s neoprenovými obleky pro soutěže Ironman. Všechny Aqua Sphere brýle a příslušenství, jako jsou Kaiman nebo Kayenne jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Ať se již jedná o plavání v bazénech nebo na otevřené vodě, Aqua Sphere je to pravé vybavení pro plavce, triatlonisty nebo děti, a zajišťuje jim bezpečné a pohodlné plavání.

Neoprenové obleky a kompletní vybavení vybavení AQUA SPHERE používají ve světě špičkoví triatlonisté mezi které se řadí pětinásobný světový šampión Terenzo Bozzone, světový šampión a vítěz Ironman Hawaii Faris Al Sultan, Tim O´Donnell pátý muž z mistroství světa IRONMAN 2013 , světový rekordman v plavání Christof Wandratsch, ale i další např. Lesley Paterson, Heather Wurtele, Luke Mckenzie, Matt Lieto…